Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Ala ehitamine

Heledad varjud, telgid, tehnika jm leidmine ning ülespanek festivalialal on aruteluala korraldavate organisatsioonide enda korraldada.
NB! Aruteluala korraldajad vastutavad selle eest, et allolev info jõuab tehnika-telkide toojate jt vajalike kolmandate osapoolteni!

Kõik teemaaladega seotud ehitustööd ja demonteerimine toimub programmivälisel ajal. Teemalavade kokkupakkimine ja sellega seotud autode liikumine alal toimub peale festivali sisuprogrammi lõppu.

  • Reede hommikul kella 10:00-ni. Kümnest peavad eranditult kõik autod alalt lahkuma.
  • Reedel on võimalik alale pääseda vaid öösel kell 1.00 – 9.00. Erivajadused palume kooskõlastada turvajuhi Vadim Ivanoviga, tel: 5222445.
  • Laupäeva õhtul on autoga ligipääs Vallimäele alates kell 22.30. Keskväljakule ligipääs 20.00 – 21.30 ja hommikul alates 3.00.

Festivali ajal ei ole festivali alale  lubatud autod ega bussid. Transport lubatakse festivali alale ainult väljaspool programmi aega ja Veski tn kaudu. Ala turvatakse pühapäeva hommikul kella üheksani.

Palume Arvamusfestivali meeskonnale vahetult enne festivali augustis teada anda teemaala ehitamisega seotud liikumistest! Millal jõuavad ala ülesehitajad ning millal jõuavad ala korraldajad. Arutelualade kuraatorid võtavad kohapeal vastu oma arutelualade korraldajad.

Probleemide korral pöördu Maiko Kesküla, tel: 56675859, e-post: maiko@jarva.ee