Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Suhtlusäpp Mingla

Tahad esitada arvamusliidrile küsimust? Sul on peale arutelu mõtteid, mille üle näost näkku diskuteerida tahaksid? Tore oleks lihtsalt koos huvitava suhtluspartneriga üks kohv juua? Leia Arvamusfestivalil vestluskaaslane Mingla abil!

Mingla on ärimaailma Tinder, mida kasutatakse huvitava suhtluspartneri leidmiseks. Mingla abil saad Arvamusfestivali päevadeks kokku leppida kohtumisi arvamusliidri, ministri, tippametniku, ettevõtja või teistega, kel on äpis oma profiil. Taani, Rootsi ja Soome arvamusfestivali vallutanud Mingla on nüüd ka Eestis.

Toimi järgnevalt:

1) Lae äpp alla App Store’i või PlayStore’i kaudu, otsi: “Mingla”

2) Tee Minglasse konto Facebooki või LinkedIn’i profiili abil. Oma profiilipildiks saad valida selle konto pildi, mille sa Minglaga seod.

3) Täida profiil. Mõtle hoolega, mida enda kohta ütled, et leida Arvamusfestivalil üles mõttekaaslasi.

4) Vaata, kes on Minglaga liitunud, ning sirvi profiile paremale, kui soovid kontakti luua, või vasakule, kui seda ei soovi. Kui mõlemad osapooled on avaldanud vastastikust huvi, siis annab Mingla sellest teada ning saate juba sõnumites kohtumise kokku leppida.

5) Soovitame valida kohtumiseks ühe “elutoa-mingla”, mille asukohad on märgitud Arvamusfestivali kaardil Mingla logoga.

NB! Mingla on eestikeelne, kui su telefoni algseadistuses on määratud põhikeeleks eesti keel, muul juhul on Mingla ingliskeelne.

Mingla on loonud Rootsi kommunikatsioonibüroo Miltton Labs. Mobiilirakendus Mingla lansseeriti 2016. aastal rootslaste arvamusfestivalil Almedalen. Suhtlusäpp osutus edukaks ja sel aastal on Mingla olnud kasutusel ka Taani ja Soome festivalil. Juulis oli juba 12 000 kasutajat, kes olid loonud üle 100 000 uue kontakti.
Minglat esindab Eestis Miltton Nordics. Lisainfo Annika Arras, annika@miltton.ee, tel 527 6839