Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Warning: Use of undefined constant MINUKAVA_ID - assumed 'MINUKAVA_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Warning: Use of undefined constant KAVA_ID - assumed 'KAVA_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Warning: Use of undefined constant KULTUURIPROGRAMM_ID - assumed 'KULTUURIPROGRAMM_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Arvamusfestival laieneb kesklinna

AF_talgud-9408Arvamusfestival ei jää tänavu enam pelgalt Paide Vallimäele, vaid koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga laieneb festival keskväljakule ja Tallinna tänavale.

Eesti Kunstiakadeemia õppejõud Katrin Koov ning tema arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala tudengid on välja pakkunud eskiislahenduse, millistesse uutesse kohtadesse võiks arvamusfestival laieneda.

Pärast tegusat talgupäeva Paides pidas arvamusfestivali tiim eelmisel laupäeval Wabalinna majas ka mõttetalguid festivaliala plaanimise nimel.

Valiti välja uued toredad kohad teemaaladele ning lepiti kokku, millised tegevused sobivad Paide peatänavale ja keskväljakule.

Uued arutelualade paigad Tallinna tänaval ja Vallimäe piiridel said ka nime: tänavu saab huvitavaid mõttevahetusi kuulda sellistes kohtades nagu Kooliorg, Hekiaed, Keldrimägi ja Konvendimüür.

Järva Teataja, 07.05
“Arvamusfestival laieneb kesklinna”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *