Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Kuidas jõuda festivalile Tallinnast

Tänavu on Arvamusfestivalil osalejatel võimalus saabuda Tallinnast Türile Elroni rongiga ning sõita edasi Paidesse eribussiga. Bussid ja rongid on erimarkeeringuta, st tegu on tavalise rongiga, kuid pakume sooduspileteid, mis saadetakse eelneva registreerumise alusel meilile. Eribuss Arvamusfestivalile väljub Türi raudteejaamast.

RONG
Rong Arvamusfestivalile väljub Tallinnast reedel, 14.08, kell 9.41. Piiratud kogusega sooduspiletid Türile maksavad 4.50 €. Sooduspileteid enam broneerida ei saa.

Tagasi Tallinna suundub Elroni rong Türilt nii reedel kui laupäeval kell 20.00.
Kohale saab ka tavarongiga, vaata sõiduplaane www.elron.ee. Kehtib tavahind.

BUSS
Türi raudteejaamast väljuvad Arvamusfestivali eribussid, mis viivad rongiga saabujad Paidesse. Eribussi väljumisajad on mõlemal päeval kell 11.30 ning 11.37. Pilet maksab 1.02 € ning selle saab lunastada bussis.

Tagasi Tallinna sõitu planeerijad peaksid arvestama, et Paidest Türi raudteejaama viib linnaliinibuss reedel, 14.08, kell 19.30 ning laupäeval, 15.08, kell 18.25.
Suunal Türi-Paide-Türi liiguvad 30-45 minutiliste vahedega ka linnaliinibussid, pilet maksab 1.02 € ning selle saab lunastada bussis.

Esimene buss Türilt Paidesse väljub reedel ja laupäeval kell 04.57 ja viimased Paidest Türile ja Säreverre nii reedel kui laupäeval kell 22.40, 00.30 ning 02.00.

Paide-Türi-Paide busside sõiduplaani näed siit http://jytk.ee/paide-turi-sarevere-uldplaan/

 

Kuidas jõuda festivalile Narvast

Alles paar kuud tagasi võõrustas Narva esimest regionaalset Arvamusfestivali. Nüüd on aeg osaleda Arvamusfestivalil Paides!
Üle 200 arutelu hulgas on koht ka Ida-Virumaa arvamustele, seisukohtadele ning huvidele.

Kutsume idavirulasi üles leidma võimalus tulla Paidesse, et kaasa rääkida erinevates aruteludes.
14. augustil sõidab Narvast buss otse Paidesse.
Väljasõit algab Narvast Peetri platsilt kell 8.30, seejärel peatume Sillamäel ja Jõhvis ning Paidesse jõuame kella 12ks, täpselt festivali avamise ajaks.

Tagasiteele asume samal õhtul kell 20.00 Paidest Järva Kutsehariduskeskuse parklast.
Bussile on vajalik eelnev registreerumine siin http://goo.gl/forms/6K6kp97aHw
Edasi-tagasi pileti hind on 3 €.

Lisaks saavad Arvamusfestivali bussis sõitjad soovi korral osaleda ETV+ programmis “Kes küsib?” – valmistage ette küsimusi ja saage saatestaarideks!