Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Warning: Use of undefined constant MINUKAVA_ID - assumed 'MINUKAVA_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Warning: Use of undefined constant KAVA_ID - assumed 'KAVA_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Warning: Use of undefined constant KULTUURIPROGRAMM_ID - assumed 'KULTUURIPROGRAMM_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2017/wp-content/themes/ubergrid/header.php on line 44

Vaba mikrofon

Arvamusfestivalini on jäänud küll loetud päevad ja enamik arutelusid sai välja valitud jaanuarikuisest ideekorjest, aga kui sulle tundub kava sirvides, et Mehirt Emmus (10)mõni oluline teema on puudu, siis veel pole hilja. Nimelt on festivalialal ka Vaba mikrofon, kuhu on oodatud nii lühemad spontaansed sõnavõtud (5-30 minutit) kui ka veidi pikemad arutelud (1-1,5 tundi).

Kel plaanis pikemalt arutleda, peaks kirjutama enne neljapäeva, 11.08 õhtut (kell 20) aadressil ott.karulin@arvamusfestival.ee, et aeg broneerida. Registreerime kirjade saabumise järjekorras kuni vabu aegu veel on. Eelnev ei tähenda aga sugugi, et Vaba mikrofoni alal pole ruumi spontaanseteks sõnavõttudeks. Neid saab registreerida kohapeal ja nendeks on hoitud vähemalt igal teisel tunnil 30 minutit. Vaba mikrofon on avatud nii reedel kui laupäeval kell 12-19.30.

Soovitused ettekandeks
Teemat valides võiks lähtuda sellest, et see kõnetaks võimalikult paljusid Arvamusfestivalil osalejaid. Esinemise alguses tutvusta lühidalt ennast ning käsitletavat teemat. Kui kõneled mõne organisatsiooni või grupi nimel, palume ka sellele viidata. Festivali poolt on alal katus, toolid arutlejatele ja kuulajatele ning kaks mikrofoni.

Korraldajate õigused
Arvamusfestivali korraldajad annavad oma parima, et võimaldada vaba mikrofoni aega kõigile soovijaile. Kui huvilisi tekib rohkem kui ajaraamid võimaldavad, ei saa me kahjuks esinemisaega kõigile garanteerida.
Keelatud on mistahes kombel vaenu õhutamine – sellised ettekanded on korraldajail õigus peatada. Agressiivsed esinejad saadetakse Arvamusfestivali alalt välja – ootame, et iga esineja lähtub Arvamusfestivali heast tavast.